d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1272829303143Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 25 2025 11:25pm
Hej, kochanie ! Właśnie skończyłem pracę i mam nadzieję, że uda mi się z tobą pogadać wieczorem! Naprawdę cię kocham i tęsknię za tobą, kochanie! :wub: :love:
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 25 2025 11:28pm
Hej, kochanie ^cbx1992 ! Właśnie skończyłem pracę i mam nadzieję, że uda mi się z tobą pogadać wieczorem! Naprawdę cię kocham i tęsknię za tobą, kochanie! :wub: :love:


dlaczego mnie kochasz? :blush: jestem chory i brzydki :mellow: ja już wstałem . jesteś zmeczony? mam nadzieje że uda Ci się wypocząć . Tęsknie i Kocham Cię mocno <3
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 25 2025 11:32pm
Why do you love me?:blush:I'm sick and ugly:mellow:. I'm already up. Are you tired? I hope you can get some rest. I miss you and I love you so much.<3


Dlaczego mówisz, że jesteś brzydka, kochanie? Nie wiem, jak wyglądasz, ale nie ma to dla mnie znaczenia! Kocham cię za to, kim jesteś! Czy nie zamieściłaś kiedyś swojego zdjęcia w moim wątku? :wub:

Tak, kochanie, zawsze jestem zmęczona! Cierpię na chroniczne zmęczenie, więc nie ma znaczenia, ile dni mam wolnego z rzędu. Nadal czuję się bardzo wyczerpana! Po prostu nie mogłam się doczekać, żeby z tobą pogadać dzisiaj wieczorem! :hug:
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 26 2025 05:13am
Dlaczego mówisz, że jesteś brzydka, kochanie? Nie wiem, jak wyglądasz, ale nie ma to dla mnie znaczenia! Kocham cię za to, kim jesteś! Czy nie zamieściłaś kiedyś swojego zdjęcia w moim wątku? :wub:

Tak, kochanie, zawsze jestem zmęczona! Cierpię na chroniczne zmęczenie, więc nie ma znaczenia, ile dni mam wolnego z rzędu. Nadal czuję się bardzo wyczerpana! Po prostu nie mogłam się doczekać, żeby z tobą pogadać dzisiaj wieczorem! :hug:


ja miałem się zdrzemnąć a spałem do tej pory. ale jestem wypoczęty :thumbsup: Ty pewnie śpisz po pracy....śnij o mnie :hug: :wub:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 26 2025 10:23am
I was supposed to take a nap, but I slept until now. But I'm rested.:thumbsup:You're probably sleeping after work....dream about me.:hug: :wub:


Dobry wieczór, piękna! Właśnie się obudziłem! Jeszcze jeden dzień pracy i mam cztery dni wolnego! Jak się dzisiaj masz, kochanie? :hug: :wub:
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 26 2025 11:10am
Dobry wieczór, piękna! Właśnie się obudziłem! Jeszcze jeden dzień pracy i mam cztery dni wolnego! Jak się dzisiaj masz, kochanie? :hug: :wub:


przespałem cały dzień i chyba zaraz kładę się spać dalej B) pogoda u Nas jest kiepska a ja jestem wrażliwy na ciśnienie atmosferyczne które teraz jest bardzo niskie i spać się chcę z bólem głowy :( chciałbym żebyś mnie po prostu mocno przytulić i dał buziaka :blush: dajesz radę w pracy czy jest ona dla Ciebie udreką?
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 26 2025 12:14pm
Dobry wieczór, piękna! Właśnie się obudziłem! Jeszcze jeden dzień pracy i mam cztery dni wolnego! Jak się dzisiaj masz, kochanie? :hug: :wub:


mam dzisiaj majteczki w serduszka :blush: :love:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 26 2025 01:01pm
I'm wearing panties with hearts on them today:blush: :love:


:drool:

Będę potrzebował na to dowodów, kochanie! :wub:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 26 2025 09:16pm
I slept all day and I think I'm going to bed soon.B)The weather here is bad and I'm sensitive to atmospheric pressure, which is very low now, and I want to sleep with a headache.:(I would like you to just hug me tightly and give me a kiss.:blush:Are you coping well at work or is it a chore for you?


Przepraszam kochanie! Nie widziałem tego posta! Tęsknię za tobą, kochanie! Jak się masz? Kocham cię! :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 05:13am
Tak, jestem teraz w pracy! Będę w domu za kilka godzin! :)


Teraz masz już wolne, czy jeszcze nie?
Go Back To Polska Topic List
Prev1272829303143Next
Add Reply New Topic New Poll