Z mcd gorsza? Piłem jakoś z miesiąc temu i nie była taka zła. Pierwszy raz chyba z maca wziąłem sobie kawkę, akurat rano byłem na mieście.
NO zdecydowanie gorsza niz ta którą robie sobie sam, ale dziś byłemw jakiejś warszawksiej fancy kawiarni i była gorsza niż w mcd co bylo dla mnie ogromnym szokiem
