Bardzo dobrze, kochanie! Cieszę się, że prawie skończyłaś! Kotlety wieprzowe też brzmią dobrze! Może zrobię sobie takie w następne wolne dni! Tak, ostatniej nocy spałam całkiem dobrze! Zostały mi jeszcze tylko dwa dni pracy, a potem mam cztery dni wolnego! Staraj się nie przesadzać z alkoholem, kochanie! :love: :wub:
To zrozumiałe, mój przyjacielu! :)
wypiłem 3 piwa i 200ml vódki

ale tym razem chociaż nie sam bo to samo wypił mój nowy ziomek Emil

jakie plany masz na dziś? która jest u Ciebie godzina i na która masz do pracy? od jak dawna już nie pijesz?