d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ghost Of Tsushima
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 25 2025 12:01am
Ściągnąłem właśnie i spodziewam się super gierki. Jakie doświadczenia mają szanowni koledzy?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 25 2025 12:02am
Średnie, nie grałem w to nigdy.
Member
Posts: 37,056
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 25 2025 01:38am
Czytałem dużo bardzo dobrych opinii. Bardzo chwalili zakończenie, bo można je samemu wybrać
Member
Posts: 34,096
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 25 2025 01:53am
Nic nie równa się diabolo drugiemu odrodzonemu B)
Member
Posts: 2,338
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 25 2025 03:22am
Sciagnales wirusa
Member
Posts: 78,751
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 25 2025 03:24am
Nic nie równa się diabolo drugiemu odrodzonemu B)


resurrected to szajs, boty zniszczyły tą grę
Member
Posts: 34,096
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 25 2025 04:04am
resurrected to szajs, boty zniszczyły tą grę


Drogi kolego ale grasz w boty czy w diablo :unsure:

Mnie tam one w ogóle nie przeszkadzają
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 25 2025 04:13am
taki średniak 6.5/10 B)
Member
Posts: 78,751
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 25 2025 04:18am
Drogi kolego ale grasz w boty czy w diablo :unsure:

Mnie tam one w ogóle nie przeszkadzają


ja tą grę znam na pamięć

czekam teraz na pd2, tam nie ma botów wcale!

e: na nowy sezon pd2*

This post was edited by czu on Oct 25 2025 04:18am
Member
Posts: 34,096
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 25 2025 07:03am
taki średniak 6.5/10 B)


Drogi kolego wysoce optymistyczna ocena B)

ja tą grę znam na pamięć

czekam teraz na pd2, tam nie ma botów wcale!

e: na nowy sezon pd2*


Drogi kolego to tym bardziej nie rozumiem w czym przeszkadzają boty :O
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll