☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ghost Of Tsushima
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 185
Replies: 19
Track Topic
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#1
Oct 25 2025 12:01am
Ściągnąłem właśnie i spodziewam się super gierki. Jakie doświadczenia mają szanowni koledzy?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2
Oct 25 2025 12:02am
Średnie, nie grałem w to nigdy.
hef
Member
Posts: 37,056
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#3
Oct 25 2025 01:38am
Czytałem dużo bardzo dobrych opinii. Bardzo chwalili zakończenie, bo można je samemu wybrać
kondes
Member
Posts: 34,097
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#4
Oct 25 2025 01:53am
Nic nie równa się diabolo drugiemu odrodzonemu
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,338
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#5
Oct 25 2025 03:22am
Sciagnales wirusa
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#6
Oct 25 2025 03:24am
Quote (
kondes @ 25 Oct 2025 09:53
)
Nic nie równa się diabolo drugiemu odrodzonemu B)
resurrected to szajs, boty zniszczyły tą grę
kondes
Member
Posts: 34,097
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#7
Oct 25 2025 04:04am
Quote (
czu @ 25 Oct 2025 11:24
)
resurrected to szajs, boty zniszczyły tą grę
Drogi kolego ale grasz w boty czy w diablo
Mnie tam one w ogóle nie przeszkadzają
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#8
Oct 25 2025 04:13am
taki średniak 6.5/10
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#9
Oct 25 2025 04:18am
Quote (
kondes @ 25 Oct 2025 12:04
)
Drogi kolego ale grasz w boty czy w diablo :unsure:
Mnie tam one w ogóle nie przeszkadzają
ja tą grę znam na pamięć
czekam teraz na pd2, tam nie ma botów wcale!
e: na nowy sezon pd2*
This post was edited by czu on Oct 25 2025 04:18am
kondes
Member
Posts: 34,097
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#10
Oct 25 2025 07:03am
Quote (
cbx1992 @ 25 Oct 2025 12:13
)
taki średniak 6.5/10 B)
Drogi kolego wysoce optymistyczna ocena
Quote (
czu @ 25 Oct 2025 12:18
)
ja tą grę znam na pamięć
czekam teraz na pd2, tam nie ma botów wcale!
e: na nowy sezon pd2*
Drogi kolego to tym bardziej nie rozumiem w czym przeszkadzają boty
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact