W nocy najczęściej jem słodkie ;) jestem wtedy głodny, a do lodówki mam daleko, to sięgam to, co jest pod schodami. Ja za 4 dni 0 % :bouncy:
martwie się bo mój chłopak
ma już 20% i ciągle walczy z bananami a to nic dobrego nie wróży . nie wytrzymam kolejnej rozłąki z Nim