d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1184185186187188424Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:29pm
Ja ostatnio znalazłem ptasie mleczko w szafce i tak jak raczej słodkiego nie jem, to opędzlowałem połowę i połowę zostawiłem bratu :P


mogłeś zostawić.... to dla dzieci :angry: za 20 godzin będę miał 0 warana :thumbsup:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:30pm
mogłeś zostawić.... to dla dzieci :angry: za 20 godzin będę miał 0 warana :thumbsup:


W nocy najczęściej jem słodkie ;) jestem wtedy głodny, a do lodówki mam daleko, to sięgam to, co jest pod schodami. Ja za 4 dni 0 % :bouncy:
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:32pm
W nocy najczęściej jem słodkie ;) jestem wtedy głodny, a do lodówki mam daleko, to sięgam to, co jest pod schodami. Ja za 4 dni 0 % :bouncy:


martwie się bo mój chłopak ma już 20% i ciągle walczy z bananami a to nic dobrego nie wróży . nie wytrzymam kolejnej rozłąki z Nim :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:33pm
martwie się bo mój chłopak ^wraps ma już 20% i ciągle walczy z bananami a to nic dobrego nie wróży . nie wytrzymam kolejnej rozłąki z Nim :cry:


Ciężko Wam się złapać, jak on wstaje, to Ty idziesz spać :P
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:34pm
Ciężko Wam się złapać, jak on wstaje, to Ty idziesz spać :P


no niestety takie ludzkie losy :( chciałbyś zwiedzić stany?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:42pm
no niestety takie ludzkie losy :( chciałbyś zwiedzić stany?


Nie jest mi to do niczego potrzebne, tak szczerze powiedziawszy.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:44pm
Nie jest mi to do niczego potrzebne, tak szczerze powiedziawszy.


a seteczkę byś chlupnął ? :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:45pm
a seteczkę byś chlupnął ? :o


Szczerze, to chciałbym przestać pić :( i ćpać również.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:49pm
Szczerze, to chciałbym przestać pić :( i ćpać również.


może znajdz Księżniczkę dla której zmienisz całe swoje życie?! :mellow: a tak serio idz do pracy to Ci się odechce głupot :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:50pm
może znajdz Księżniczkę dla której zmienisz całe swoje życie?! :mellow: a tak serio idz do pracy to Ci się odechce głupot :D


Chcę jeszcze rok na zasiłku posiedzieć, dopóki mi się nie skończy okres i już nie będę go przedłużał na kolejne 2 lata.
Go Back To Polska Topic List
Prev1184185186187188424Next
Add Reply New Topic New Poll