d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1183184185186187424Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 24 2025 07:47am
Zaraz atakuje 3 B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:17am
Zaraz atakuje 3 B)


Ja też B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 12:39pm
Skuszę się na kolejną.
Member
Posts: 78,759
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 24 2025 01:47pm
Skuszę się na kolejną.


:bonk:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 01:49pm
:bonk:


Ja tam lubię pić o takiej porze kawę, zwłaszcza jak mam zapalić fajkę.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 04:26pm
I właśnie dlatego robię kolejną, jeszcze przed snem :zzz:
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:21pm
ale pyszna :bouncy:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:24pm
ale pyszna :bouncy:


Kusisz, zaraz muszę sobie zrobić.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:26pm
Kusisz, zaraz muszę sobie zrobić.


już prawie zwykłą dopiłem. zaraz rozpuszczalną zrobię i nastawię wodę na yerbę a o 6 na zakupy :P muszę sobie coś słodkiego kupić bo za mną chodzi
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:27pm
już prawie zwykłą dopiłem. zaraz rozpuszczalną zrobię i nastawię wodę na yerbę a o 6 na zakupy :P muszę sobie coś słodkiego kupić bo za mną chodzi


Ja ostatnio znalazłem ptasie mleczko w szafce i tak jak raczej słodkiego nie jem, to opędzlowałem połowę i połowę zostawiłem bratu :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1183184185186187424Next
Add Reply New Topic New Poll