d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1147148149150151268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:09pm
raz w miesiącu na pewno Ci pomaga :D nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nowego nicku faf :wacko:


Ona rozwiązuje moje inne problemy, nie potrzeba jej brać więcej. Tu nie chodzi o zdrowie psychiczne. Zawiłe to jest trochę i nie chcę mi się tego tłumaczyć. Najważniejsze, że dla każdego będę zawsze faf :hug:
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 29.97
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:11pm
Ona rozwiązuje moje inne problemy, nie potrzeba jej brać więcej. Tu nie chodzi o zdrowie psychiczne. Zawiłe to jest trochę i nie chcę mi się tego tłumaczyć. Najważniejsze, że dla każdego będę zawsze faf :hug:


ja o 6 sobie relanium strzele i po mszy pośpię jeszcze do 10 pewnie bo potrzebuje w sumie dużo snu żeby być na chodzie :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:13pm
ja o 6 sobie relanium strzele i po mszy pośpię jeszcze do 10 pewnie bo potrzebuje w sumie dużo snu żeby być na chodzie :(


A co, musisz coś dzisiaj załatwić?
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 29.97
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:15pm
A co, musisz coś dzisiaj załatwić?


przyjezdza syn mojego ojca baby i jego brat kończyć łazienkę tą nieszczęsną . w sumie to ratuje Nam dupę bo to co najpierw ten majter a pózniej fachowcy tam wymyślali to poezja a On wie co robi...to widać. powinien się dziś i w poniedziałek uwinąć
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:16pm
przyjezdza syn mojego ojca baby i jego brat kończyć łazienkę tą nieszczęsną . w sumie to ratuje Nam dupę bo to co najpierw ten majter a pózniej fachowcy tam wymyślali to poezja a On wie co robi...to widać. powinien się dziś i w poniedziałek uwinąć


Najważniejsze chyba, żeby prysznic był.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 29.97
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:18pm
Najważniejsze chyba, żeby prysznic był.


no... w misce się myjemy od 3 dni :wacko: gdybym nie wziął kredytu to by tak stała ta łazienka
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 10:27pm
no... w misce się myjemy od 3 dni :wacko: gdybym nie wziął kredytu to by tak stała ta łazienka


Wziąłeś łazienkę na klatę. W końcu nie mieszkasz sam, więc równie dobrze mógł ktoś inny to zasponsorować, a jednak Ty na to poszedłeś. Dobrze dla Ciebie, że się nie oglądasz na innych.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 05:22am
Nie śpię.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 05:01pm
Dobra, czas iść spać chyba :zzz:
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 29.97
Warn: 10%
Oct 28 2025 08:36pm
:zzz:
Go Back To Polska Topic List
Prev1147148149150151268Next
Add Reply New Topic New Poll