no... w misce się myjemy od 3 dni :wacko: gdybym nie wziął kredytu to by tak stała ta łazienka
Wziąłeś łazienkę na klatę. W końcu nie mieszkasz sam, więc równie dobrze mógł ktoś inny to zasponsorować, a jednak Ty na to poszedłeś. Dobrze dla Ciebie, że się nie oglądasz na innych.