co pijesz, ja lubilem Savignon Blanc Marlboro z Australii badz Nowej Zelandii gora 3-4 lata wstecz
ALE
w Polece nie ma kuktury picia wina i jest to tutaj pojmowane za wywyzszanie sie czy cos
w UK i Francji butelka wina kosztuje tyle co 4pak piwa i nie piwa Sangria 5l czy Amarena
chuje
Wino jest ciężkie (czerwone zwłaszcza) wiec ja pije piwko i ciężki alko ostatnio. A bardzo lubię wino.