d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jebne Sobie
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,815
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 23 2025 01:53pm
co pijesz, ja lubilem Savignon Blanc Marlboro z Australii badz Nowej Zelandii gora 3-4 lata wstecz
ALE
w Polece nie ma kuktury picia wina i jest to tutaj pojmowane za wywyzszanie sie czy cos
w UK i Francji butelka wina kosztuje tyle co 4pak piwa i nie piwa Sangria 5l czy Amarena
chuje


Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 23 2025 02:11pm
co pijesz, ja lubilem Savignon Blanc Marlboro z Australii badz Nowej Zelandii gora 3-4 lata wstecz
ALE
w Polece nie ma kuktury picia wina i jest to tutaj pojmowane za wywyzszanie sie czy cos
w UK i Francji butelka wina kosztuje tyle co 4pak piwa i nie piwa Sangria 5l czy Amarena
chuje


Wino jest ciężkie (czerwone zwłaszcza) wiec ja pije piwko i ciężki alko ostatnio. A bardzo lubię wino.
Member
Posts: 2,337
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 23 2025 02:12pm


nie proobowalem ale po visage wybacz wyglada jak biedronkowe albo asda wino xd ALE w asda kupowalem tokaja ktory smakowal zajebiscie i sobie gralismy przy tym w gry planszowe. polecam szukaj wegierskich importowanych win albo moldawskich itp. wyspiarze przeceniaja to co znaja i maja wyrobiony smak co do tego co znaja - a to co obce uznaja za jakies dzine kuriozum. to blad. bo wegrzy niemcy i wiele innych nacji tez robi zajebiste popularne winko co warto se kupic i nie rozpierdolic banku
Member
Posts: 6,803
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 23 2025 06:04pm
Czasem jebne se bragga
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 05:05am
Ja nie pamiętam, kiedy ostatnio wino piłem.
Member
Posts: 2,337
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 24 2025 06:33am
Ja nie pamiętam, kiedy ostatnio wino piłem.


Jest Snajper za 12 zl chyba
Albo promo w biedrze 2 butelki czerwonego za 25
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 06:36am
Jest Snajper za 12 zl chyba
Albo promo w biedrze 2 butelki czerwonego za 25


Snajpera piłem ostatnio chyba w 2018 roku, nie polecam.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll