d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jebne Sobie
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,337
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 23 2025 07:11am
Teraz cwiarteczke i zobaczymy co sie stanie :blush:
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Oct 23 2025 07:18am
:angel:
Member
Posts: 30,627
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 23 2025 09:48am
:o
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 23 2025 10:46am
na zdrowie
Member
Posts: 2,337
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 23 2025 11:08am
odpalam druga na piata mam pracunie :(
Member
Posts: 45,815
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 23 2025 12:08pm
Ja będę wieczorem oglądał Attack on Titan i pił dużo białego wina
Member
Posts: 20,815
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 23 2025 12:15pm
Ja będę wieczorem oglądał Attack on Titan i pił dużo białego wina


:blink:
Member
Posts: 45,815
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 23 2025 12:21pm
:blink:


Doskonały plan, czyż nie?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 23 2025 12:59pm
Ja będę wieczorem oglądał Attack on Titan i pił dużo białego wina


Fajna baja.
Polecam.
Member
Posts: 2,337
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 23 2025 01:14pm
Ja będę wieczorem oglądał Attack on Titan i pił dużo białego wina


co pijesz, ja lubilem Savignon Blanc Marlboro z Australii badz Nowej Zelandii gora 3-4 lata wstecz
ALE
w Polece nie ma kuktury picia wina i jest to tutaj pojmowane za wywyzszanie sie czy cos
w UK i Francji butelka wina kosztuje tyle co 4pak piwa i nie piwa Sangria 5l czy Amarena
chuje
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll