☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
182
183
184
185
186
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22739
Replies: 4245
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,728
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1831
Oct 22 2025 08:20am
Quote (
fafnirek @ Oct 22 2025 04:13pm
)
300 poszło na bolta.
na co?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1832
Oct 22 2025 08:23am
Quote (
cbx1992 @ Oct 22 2025 04:20pm
)
na co? :unsure:
No na bolta, ta aplikacja z przejazdami. Ja mam utrudnione połączenie, mieszkam na wiosce i autobusy tutaj są jak na lekarstwo, więc traciłem na przejazdy te 25-30 zł.
cbx1992
Member
Posts: 30,728
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1833
Oct 22 2025 08:45am
Quote (
fafnirek @ Oct 22 2025 04:23pm
)
No na bolta, ta aplikacja z przejazdami. Ja mam utrudnione połączenie, mieszkam na wiosce i autobusy tutaj są jak na lekarstwo, więc traciłem na przejazdy te 25-30 zł.
aha. a w moim miasteczku autobusy miejskie są za darmo
cbx1992
Member
Posts: 30,728
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1834
Oct 22 2025 08:46am
kupiłem dziś rozpuszczalną i właśnie popijam
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1835
Oct 22 2025 08:48am
Quote (
cbx1992 @ Oct 22 2025 04:45pm
)
aha. a w moim miasteczku autobusy miejskie są za darmo B)
Ja z kartą mieszkańca też mam darmowy przejazd, ale jeżdżą za rzadko. Dlatego korzystałem z bolta i trochę na to siana poszło. I teraz trzeba to wszystko oddać
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1836
Oct 22 2025 12:50pm
Może jeszcze jedna kawka dziś?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1837
Oct 24 2025 04:57am
Właśnie wypiłem kawkę
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#1838
Oct 24 2025 04:59am
Quote (
extravagant @ Oct 24 2025 12:57pm
)
Właśnie wypiłem kawkę ^_^
Ty to masz fajnie, wstajesz kiedy chcesz. Nic nie musisz robić. Kawki sobie popijasz.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1839
Oct 24 2025 05:00am
Quote (
PrzykraSprawa @ Oct 24 2025 12:59pm
)
Ty to masz fajnie, wstajesz kiedy chcesz. Nic nie musisz robić. Kawki sobie popijasz. B)
Nic nie trwa wiecznie
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1840
Oct 24 2025 06:45am
Pora dopić kawkę.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
182
183
184
185
186
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact