d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ehh Jade Własnie Zabrali Mnie Do Kaunti Jail
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 05:51am
kiedyś jak było nielegalne to dużo pisałem plusjedynek w stylu "wypierdalaj,szpagatuj,11" ale od kiedy zabrakło ciastka węgierskiego,który się przypierdalał nawet jakby ktoś napisał "wyjdź w tempie przyspieszonym" to jakoś straciło urok,to jak ogarniać legalne palenie,niby dobrze ale to nie to


No coś w tym jest.
Member
Posts: 10,544
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 22 2025 08:11am
kiedyś jak było nielegalne to dużo pisałem plusjedynek w stylu "wypierdalaj,szpagatuj,11" ale od kiedy zabrakło ciastka węgierskiego,który się przypierdalał nawet jakby ktoś napisał "wyjdź w tempie przyspieszonym" to jakoś straciło urok,to jak ogarniać legalne palenie,niby dobrze ale to nie to


I tak czasy ttf1 najlepsze. :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 08:14am
I tak czasy ttf1 najlepsze. :P


Ja często jak nie wiedziałem, co napisać, to pisałem pompeczka. To było chyba w 2009 roku jakoś, moje początki tutaj.

This post was edited by fafnirek on Oct 22 2025 08:14am
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll