kiedyś jak było nielegalne to dużo pisałem plusjedynek w stylu "wypierdalaj,szpagatuj,11" ale od kiedy zabrakło ciastka węgierskiego,który się przypierdalał nawet jakby ktoś napisał "wyjdź w tempie przyspieszonym" to jakoś straciło urok,to jak ogarniać legalne palenie,niby dobrze ale to nie to
I tak czasy ttf1 najlepsze.