d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1181182183184185427Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 12:31pm
kupimy jakąś flaszkę i chipsy. mam pada do PC i Fifkę to pogramy jak lubisz i pobajerzymy całą noc :P


Flaszkę 2 razy piłem w tym roku i w sumie, to miałbym ochotę :ph34r:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 04:39pm
Chyba zrobię sobie kawkę, a co mi tam.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 11:31pm
Skręcę pęta i dopiję kawkę, pewnie jest już zimna, ale to nic, taką też można wypić. Zrobiłem sobie rozpuszczalną i dolałem do niej śmietany kremówki.
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 22 2025 02:38am
właśnie pierwsza padła :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 02:44am
właśnie pierwsza padła :)


Ja drugą dopijam. Albo trzecią, często się gubię przy tych kawach, jeszcze jak na raty je piję.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 06:15am
Właśnie dopijam kolejną kawę.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 22 2025 07:53am
Właśnie dopijam kolejną kawę.


chyba śpisz już Skarbie :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 07:56am
chyba śpisz już Skarbie :(


Nie śpię, nie mam hajsu, a zarobiłem 2 setki, czyt. ktoś mi postawił jedną (w sumie nie do końca, bo mu dałem tytoń) i drugą tak samo, ale całkiem inna osoba i mam 2 setunie na wieczór :+) może jedną dziś wypiję, a drugą jutro.
/Edit: długów w tym miesiącu narobiłem na 720 zł, ale już sobie to rozplanowałem, także jest git.

This post was edited by fafnirek on Oct 22 2025 07:58am
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 22 2025 08:11am
Nie śpię, nie mam hajsu, a zarobiłem 2 setki, czyt. ktoś mi postawił jedną (w sumie nie do końca, bo mu dałem tytoń) i drugą tak samo, ale całkiem inna osoba i mam 2 setunie na wieczór :+) może jedną dziś wypiję, a drugą jutro.
/Edit: długów w tym miesiącu narobiłem na 720 zł, ale już sobie to rozplanowałem, także jest git.


aż tyle przećpałeś ? przeciez to z 30gieta szczura :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 08:13am
aż tyle przećpałeś ? przeciez to z 30gieta szczura :o


300 poszło na bolta.
Go Back To Polska Topic List
Prev1181182183184185427Next
Add Reply New Topic New Poll