chyba śpisz już Skarbie :(
Nie śpię, nie mam hajsu, a zarobiłem 2 setki, czyt. ktoś mi postawił jedną (w sumie nie do końca, bo mu dałem tytoń) i drugą tak samo, ale całkiem inna osoba i mam 2 setunie na wieczór :+) może jedną dziś wypiję, a drugą jutro.
/Edit: długów w tym miesiącu narobiłem na 720 zł, ale już sobie to rozplanowałem, także jest git.
This post was edited by fafnirek on Oct 22 2025 07:58am