Ja się muszę nauczyć trafiać bo teraz to gram jak łamaga
u mnie od farta zależy jak zabijam,częściej mam dużo pkt bo robie co trzeba a nie dlatego że zabijam,teraz chce się nauczyć latać bo zawsze miałem wyjebane na walki w powietrzu ale ciężko jak wszędzie chujki kampią z namierzaczami,ze nie ma ucieczki i jak na koniec mam 5k pkt to dobrze xD