d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1212223242543Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 01:51pm
You can also somehow live on a pension.


Tak, w końcu do tego dojdzie, ale droga do tego celu jest długa! Zanim zaczniesz otrzymywać zasiłek dla osób niepełnosprawnych, może minąć wiele miesięcy, a kwota, jaką otrzymujesz, nie wystarcza na życie! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 01:55pm
Tak, w końcu do tego dojdzie, ale droga do tego celu jest długa! Zanim zaczniesz otrzymywać zasiłek dla osób niepełnosprawnych, może minąć wiele miesięcy, a kwota, jaką otrzymujesz, nie wystarcza na życie! :)


Mi renty nie przyznali :( powiedzieli, że jestem zdrowy i mam wypierdalać do roboty :lol:
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 20 2025 01:57pm
Mi renty nie przyznali :( powiedzieli, że jestem zdrowy i mam wypierdalać do roboty :lol:


Mam znajomego, co niby ma depresje i schizofrenię i całe życie pobiera za to kwit, a i tak wszystko na polkę oraz długi z nią związane idzie, a nie na leczenie, jedzenie czy rachunki. :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 01:59pm
Mam znajomego, co niby ma depresje i schizofrenię i całe życie pobiera za to kwit, a i tak wszystko na polkę oraz długi z nią związane idzie, a nie na leczenie, jedzenie czy rachunki. :P


Depresję i schizofrenię? To niezłe combo :o niech ma coś od życia.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 02:26pm
They didn't grant me a pension:(, they said I was healthy and should get the fuck out of there and go to work.:lol:


Nie wiem, jak to działa tam, ale tutaj robią to samo! Najwyraźniej za pierwszym razem odrzucają wniosek! :)

To chyba proces! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 02:28pm
Nie wiem, jak to działa tam, ale tutaj robią to samo! Najwyraźniej za pierwszym razem odrzucają wniosek! :)

To chyba proces! :D


Nie miałem siły drugi raz składać tego samego wniosku i szykować masę papierów do tego. Jak odrzucili, to odrzucili, trudno, starałem się.

This post was edited by fafnirek on Oct 20 2025 02:30pm
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 02:39pm
I didn't have the strength to submit the same application a second time and prepare a ton of paperwork. If they rejected me, they rejected me. I tried.


Tak, całkowicie to rozumiem! Jestem teraz w podobnej sytuacji! Ale to jest proces! Być może spotkasz się z kilkoma odmowami, ale w końcu się uda! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 02:41pm
Tak, całkowicie to rozumiem! Jestem teraz w podobnej sytuacji! Ale to jest proces! Być może spotkasz się z kilkoma odmowami, ale w końcu się uda! :)


Szybciej pewnie pójdę do roboty, zamierzam jeszcze rok na zasiłku siedzieć i wypierdalać gdzieś do pracy.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 02:42pm
I'll probably go to work sooner, I plan to sit on benefits for another year and then get the fuck out to work somewhere.


Praca jest zdecydowanie lepsza, jeśli można ją wykonywać! Chciałbym móc pracować sześć dni w tygodniu, ale ledwo daję radę trzy! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 02:45pm
Praca jest zdecydowanie lepsza, jeśli można ją wykonywać! Chciałbym móc pracować sześć dni w tygodniu, ale ledwo daję radę trzy! :lol:


No ja nie czuję jeszcze takiej mocy, żeby wrócić do pracy, ale w przeciągu roku musi się to zmienić. Nie będę się ponownie o zasiłek starał, na razie tak mi jest wygodnie po prostu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1212223242543Next
Add Reply New Topic New Poll