d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1192021222343Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 03:29am
^wraps pewnie spi Skarb moj Kochany po ciezkiej zmianie w pracy :bouncy:


Last Seen
4 minutes ago

A mówił, że idzie spać :D
Member
Posts: 30,715
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 03:31am
Last Seen
4 minutes ago

A mówił, że idzie spać :D


Amerykanie zasluguja na godny odpoczynek po pracy B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 03:32am
Amerykanie zasluguja na godny odpoczynek po pracy B)


No ale mówił mi to chyba z pół godziny temu :rolleyes:
Member
Posts: 30,715
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 03:34am
No ale mówił mi to chyba z pół godziny temu :rolleyes:


a mi nic miłego nie napisał przed snem :angry: moze jest Tobą zainteresowany :mad:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 03:35am
a mi nic miłego nie napisał przed snem :angry: moze jest Tobą zainteresowany :mad:


Już mnie dodał do top friends w fl :thumbsup:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 12:19pm
Przepraszam i ! Powiedziałem, że pójdę spać i tak zrobiłem, ale chyba musiałem się ponownie zalogować, żeby zgłosić kogoś lub coś głupiego! Wróciłem, ale nie byłem długo! :blush:

Macie oboje miejsce w moim gronie najlepszych przyjaciół! :love:

This post was edited by wraps on Oct 20 2025 12:19pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 12:49pm
Przepraszam ^fafnirek i ^cbx1992 ! Powiedziałem, że pójdę spać i tak zrobiłem, ale chyba musiałem się ponownie zalogować, żeby zgłosić kogoś lub coś głupiego! Wróciłem, ale nie byłem długo! :blush:

Macie oboje miejsce w moim gronie najlepszych przyjaciół! :love:


:hug: jak dawno wstałeś, Jay?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 12:53pm
:hug:How long ago did you wake up, Jay?


Prawdopodobnie około 2 godziny temu! Jak się dzisiaj masz? :hug:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 12:56pm
Prawdopodobnie około 2 godziny temu! Jak się dzisiaj masz? :hug:


Czyli wstajesz 18-19 czasu polskiego. To nie ma za bardzo jak pogadać nawet, chyba, że ktoś jest nocnym markiem jak ja! :D dobrze się czuję, pospałem trochę w ciągu dnia (jakieś 5 godzin) i za 3 godziny idę pewnie znów w kimę, chyba, że się coś zmieni :)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 01:08pm
So you wake up around 6 or 7 PM Polish time. That's not much of a conversation starter, unless you're a night owl like me!:DI feel fine, I slept a bit during the day (about 5 hours), and I'll probably be back in bed in 3 hours, unless something changes.:)


Och, zdecydowanie jestem nocnym markiem! Zazwyczaj budzę się tutaj około jedenastej rano, co tam jest około ósmej wieczorem! Dzisiaj mam trochę trudności z poruszaniem się! Cierpię na zespół chronicznego zmęczenia, przez co naprawdę ciężko mi cokolwiek robić! Mam nadzieję, że mój chłopak nie jest na mnie zły ! :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1192021222343Next
Add Reply New Topic New Poll