So you wake up around 6 or 7 PM Polish time. That's not much of a conversation starter, unless you're a night owl like me!:DI feel fine, I slept a bit during the day (about 5 hours), and I'll probably be back in bed in 3 hours, unless something changes.:)
Och, zdecydowanie jestem nocnym markiem! Zazwyczaj budzę się tutaj około jedenastej rano, co tam jest około ósmej wieczorem! Dzisiaj mam trochę trudności z poruszaniem się! Cierpię na zespół chronicznego zmęczenia, przez co naprawdę ciężko mi cokolwiek robić! Mam nadzieję, że mój chłopak nie jest na mnie zły
!