d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev12122232425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 02:10pm
Masz szczęście! Ja muszę golić się co drugi dzień, bo inaczej to się robi nie do ogarnięcia! W dni wolne po prostu pozwalam, żeby to się robiło nie do ogarnięcia! :lol:


Ja się golę najczęściej wtedy, jak mi już wąsy do gęby zaczynają wchodzić i kawa na nich zostaje, gdy ją piję.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 12 2025 04:10am
po obiadku drzemka potem prysznic i golenie a potem warframe i mój chłopak kochany :love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 12 2025 05:58am
po obiadku drzemka potem prysznic i golenie a potem warframe i mój chłopak kochany ^wraps :love:


Też muszę się ogolić.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 09:01pm
Kochany przepraszam ale zasnąłem :( już jestem na nogach. muszę dziś zrobic zakupy jechać z ojcem do lekarza i odebrać komputer i Kochać Cię mocno!!! :wub:
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 04:12am
Nowy nie znaczy gorszy! strasznie Cię Kocham całym serduszkiem i zawartością majteczek :blush:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 10:45am
New doesn't mean worse! I love you so much with all my heart and the contents of my panties.:blush:


Ja też cię kocham, kochanie! Przepraszam, właśnie się obudziłem! Jak się masz dziś wieczorem, kochanie? :wub:
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 10:50am
Ja też cię kocham, kochanie! Przepraszam, właśnie się obudziłem! Jak się masz dziś wieczorem, kochanie? :wub:


jestem zazdrosny :angry: ja też Cię kocham :( :wub:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 10:52am
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 10:57am
Dlaczego jesteś zazdrosna, kochanie? :wub:


na gc ciągle chwalisz się małżeństwem z cannibal girl a o mnie nigdy nie wspominasz :( Ona jest ważniejsza!!!
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 11:00am
on gc you keep bragging about your marriage to cannibal girl and you never mention me:(She is more important!!!


Kochanie, wydaje mi się, że ostatnio wspominam o tobie częściej niż o Cannibal Girl! Kochanie, Cannibal Girl to tylko treść dla GC! Ty jesteś prawdziwa, kochanie! :hug: :love:
Go Back To Polska Topic List
Prev12122232425Next
Add Reply New Topic New Poll