d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1145146147148149268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 05:44am
Chcę mi się spać.


ja zjadłem 2 miski pomidorówki z ryżem i też mi się zachciało. poleżę sobie troszkę :angel: chodz obok :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 05:52am
ja zjadłem 2 miski pomidorówki z ryżem i też mi się zachciało. poleżę sobie troszkę :angel: chodz obok :P


Już pod kocykiem przykryty leżę, ale nie próbowałem jeszcze zasnąć. Może się przemęczę jakoś do wieczora, zobaczymy.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 07:49am
Nie ma chuja, idę spać.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 08:09am
Nie ma chuja, idę spać.


ja pospałem deczko :) teraz kawka i monsterek
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 20 2025 10:11am
Nie ma chuja, idę spać.


Śpij słodko, mój książę. :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 02:03pm
Śpij słodko, mój książę. :wub:


:wub: pospane trochę, ale dzisiaj się kładę normalnie.

This post was edited by fafnirek on Oct 20 2025 02:06pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 02:54am
Wcale się nie położyłem normalnie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 01:17pm
Miałem się położyć już jakiś czas temu i nic z tego nie wyszło.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 22 2025 02:01pm
Miałem się położyć już jakiś czas temu i nic z tego nie wyszło.


extravagant :rofl:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 22 2025 02:02pm
extravagant :rofl:


Jestem taki trochę ekstrawagancki B) lubię mieć nazwę, która ma jakieś znaczenie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1145146147148149268Next
Add Reply New Topic New Poll