d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zawsze
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 04:05am
Mogło być gorzej, pamiętaj o tym :+) także nie martw się, pomódl się o łaski do Pana Bozi, koko dżambo i do przodu!
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 20 2025 04:06am
Ok
Member
Posts: 30,686
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 04:06am
tak jest! dziś pięknie świeci słoneczko! :thumbsup:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 04:09am
tak jest! dziś pięknie świeci słoneczko! :thumbsup:


Nie wiem, jaka jest temperatura nawet, ale wydawało się ciepło, jak wychodziłam na fajkę :+)
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 20 2025 04:15am
Fafnirku gdzie teraz pracujesz?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 04:18am
Fafnirku gdzie teraz pracujesz?


Po szpitalu, w którym byłem 2 lata zamknięty załapałem lenia strasznego i siedzę na zasiłku już rok. I pewnie jeszcze z rok posiedzę.
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 20 2025 04:20am
Po szpitalu, w którym byłem 2 lata zamknięty załapałem lenia strasznego i siedzę na zasiłku już rok. I pewnie jeszcze z rok posiedzę.


A czemu 2 lata byłeś w szpitalu?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 04:21am
A czemu 2 lata byłeś w szpitalu?


Nie słyszałeś tej historii? Zniszczyłem komuś auto w stanie psychozy i mnie sądownie zamknęli do psychiatryka na 2 lata.
Member
Posts: 30,686
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 04:21am
2 lata w szpitalu z prawdziwymi wariatami... nie wyobrażam sobie :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 04:22am
2 lata w szpitalu z prawdziwymi wariatami... nie wyobrażam sobie :o


Dalej jakoś nie mogę dojść do siebie, dlatego sobie załatwiałem na razie zasiłek, bo tak mi jest najwygodniej.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll