No nie gram, bo jest przerwa techniczna w grze i nie wiem w sumie, kiedy to minie.
w warframe za tokeny z misji jest pare broni i sporo rzeczy kosmetycznych do grindu. dali to az na 5 tygodni ale zostaly juz tylko 3 i koniec odkladania...fajne skrzydełka sobie dziś wyfarmię

to kiepsko...ja nie mam tel bo rozjebalem i jeszcze nie kupilem zadnego
