d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1144145146147148268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 06:03pm
Tak się składa, że nie śpię.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 10:28pm
Całą noc nie spałem, o 10 będą nowe misje w brawl stars, chciałbym już mieć tyle gemów, żeby zmienić nazwę konta.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 03:52am
Całą noc nie spałem, o 10 będą nowe misje w brawl stars, chciałbym już mieć tyle gemów, żeby zmienić nazwę konta.


i jak grasz? ja spijam yerbę i powoli szykuje się na gruby grind eventu w warframe :ph34r:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 03:53am
i jak grasz? ja spijam yerbę i powoli szykuje się na gruby grind eventu w warframe :ph34r:


No nie gram, bo jest przerwa techniczna w grze i nie wiem w sumie, kiedy to minie.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 03:56am
No nie gram, bo jest przerwa techniczna w grze i nie wiem w sumie, kiedy to minie.


w warframe za tokeny z misji jest pare broni i sporo rzeczy kosmetycznych do grindu. dali to az na 5 tygodni ale zostaly juz tylko 3 i koniec odkladania...fajne skrzydełka sobie dziś wyfarmię B) to kiepsko...ja nie mam tel bo rozjebalem i jeszcze nie kupilem zadnego :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 04:02am
w warframe za tokeny z misji jest pare broni i sporo rzeczy kosmetycznych do grindu. dali to az na 5 tygodni ale zostaly juz tylko 3 i koniec odkladania...fajne skrzydełka sobie dziś wyfarmię B) to kiepsko...ja nie mam tel bo rozjebalem i jeszcze nie kupilem zadnego :D


Bez telefonu żyjesz?
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 04:05am
Bez telefonu żyjesz?


jak chce coś załatwić albo tylko zadzwonić to od ojca dzwonie. komputer mi wystarczy bo telefonu praktycznie nie używałem :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 04:07am
jak chce coś załatwić albo tylko zadzwonić to od ojca dzwonie. komputer mi wystarczy bo telefonu praktycznie nie używałem :rolleyes:


Ja na jsp to siedzę tylko na telefonie :D
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 20 2025 04:10am
Ja na jsp to siedzę tylko na telefonie :D


ja mam za grube palce . literki mi się pierdolą na telefonie :( szkoda ze juz nie robią nowoczesnych z standardowymi guzikami
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 05:42am
Chcę mi się spać.
Go Back To Polska Topic List
Prev1144145146147148268Next
Add Reply New Topic New Poll