d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nudzę Się
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,680
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 19 2025 05:52am
O której wstałeś?


zasnąłem o 23 a wstałem o 3 w nocy a teraz mi łazienkę robią i nie mam jak sobie pospać :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 05:53am
zasnąłem o 23 a wstałem o 3 w nocy a teraz mi łazienkę robią i nie mam jak sobie pospać :P


Biedaczysko :P
Member
Posts: 30,680
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 19 2025 05:56am
Biedaczysko :P


w jeden dzień we dwóch mają zrobić całą bo terminy gonią :unsure: już sąsiad konfident stukał rano że niedziela jest a Oni napierdalają to zamknąłem mu drzwi przed ryjem. 60 wszedzie :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 08:32pm
Przez całą noc również się nudziłem.
Member
Posts: 30,680
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 03:35am
Przez całą noc również się nudziłem.


kmiń hajs i kupuj laptopa tego. będziemy nocki w pd2 robić i gonic hr za miliony B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 03:37am
kmiń hajs i kupuj laptopa tego. będziemy nocki w pd2 robić i gonic hr za miliony B)


Ale to matula musi pierw kupić nowego, wtedy mi starego opierdoli. Dostała jakiś bon ze szkoły na zakup laptopa, więc to kwestia czasu, jak się pozbędzie tego, co go używa atm.
Member
Posts: 30,680
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 03:39am
Ale to matula musi pierw kupić nowego, wtedy mi starego opierdoli. Dostała jakiś bon ze szkoły na zakup laptopa, więc to kwestia czasu, jak się pozbędzie tego, co go używa atm.


Twoja Matula jeszcze pracuje?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 03:39am
Twoja Matula jeszcze pracuje?


Trochę jej do emerytury brakuje.
Member
Posts: 30,680
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 20 2025 03:42am
Trochę jej do emerytury brakuje.


to młoda Kobita z Niej jeszcze :angel: moj ojciec juz zbliza sie do 70tki a Mama miala by 66 teraz
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 03:43am
to młoda Kobita z Niej jeszcze :angel: moj ojciec juz zbliza sie do 70tki a Mama miala by 66 teraz


Moja mama jest '69 rocznik.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll