I know you wrote something earlier, but I don't know where because my notifications disappeared.:(I'm getting ready for bed... I'll dream about you. I love you more and more.:blush:Are you feeling better now? Have a nice day.:love:
Myślę, że to było w wątku zatytułowanym „Ogólna dyskusja”! A także w tym wątku,
gdzie zapytałem, czy jestem oficjalnym członkiem polskiej społeczności!
Życzę Ci dobrej nocy, kochanie! Kocham Cię i tęsknię za Tobą! Został mi jeszcze tylko jeden dzień pracy, a potem mam cztery dni wolnego, kochanie! Całuję Cię mocno!

💋💋💋
Wciąż jestem chora, ale z każdym dniem czuję się coraz lepiej! Ty też nadal jesteś chora, kochanie?