nie wiem co pisałeś bo mi notyfikacje coś po pijaku wyjebało. chłopaki zrobili ile mogli dziś...dokończą za tydzień bo do wwa jadą w tygodniu pracować ale zaczyna to jakoś wyglądać. ja się spiłem trochę i pospałem 2 godzinki. teraz kawka i yerba na otrzezwienie B)
A nie wiem, odpisałem chyba w kilku tematach.