chcialem wlasnie po kilku latach odpalic tego starego skurczybyka , ale ma problem
Ja mam chyba nawet amazonkę,
mi zrobiła postać

tzn. jest bez itemów, ale wyexpiona i jak nie wygaśnie, a sobie załatwię do tego czasu laptopa, żebym mógł pograć, to ją ubiorę może nawet.