Czemuzto?! :o
PS robie wlasnie gowno z dupy do kibla :) opowiedz wiecej amfetaminowych historii w luznym temacie jak masz zajawke ide grac w Hexena bo prawie skonczylem, potem dwujeczka
No nie da rady zrobić, po prostu. Z miejsca na nowe konto dostaje bana. Ja na amfetaminie mało latałem, zjadłem może tego piątkę w życiu.