Ja też będę o Tobie myśleć, kochanie! Mam nadzieję, że też będę śnić o Tobie! Pamiętaj, że dobry sen jest ważny dla naszego zdrowia psychicznego! Nie spałam zbyt dobrze ostatniej nocy, mój niepokój był ogromny przez cały dzień! :)
Chyba pójdę pozmywać naczynia, pomodlić się i położyć się spać! Kocham cię, skarbie, i nie mogę się doczekać jutrzejszej rozmowy! :wub: :wub:
Też się modlisz? :+) ja ostatnio zaniechałem modlitw, ale wiele z łask, o które prosiłem się spełniły.