Omg, muszę po siano jechać i nie będę miał znowu jak wrócić, a nie chcę kasy na bolta przepierdalać. Strasznie chujowe mam połączenie w weekend, że aż się nie chce nigdzie busem jeździć, bo jechał po 15 i następny będzie po 20 dopiero i z powrotem, to jedynie na pętlę i tam mogę rower zostawić i chyba tak zrobię.