Who do you mean? I'm proud to be a faggot:angel:. I woke up and had a beer. It's 3 a.m. and I think I need to get back to sleep somehow. I love you too!:wub:
Miałem na myśli ten cytat! Albo kogokolwiek innego, kto ma coś podobnego do powiedzenia! Moje uczucia do Ciebie są szczere, kochanie! Kiedy po raz pierwszy wchodzę na jsp, najpierw sprawdzam tutaj, czy jesteś online! Nie w sensie stalkera! Po prostu nie mogę się doczekać naszych wiadomości!
Zastanawia mnie kiedy się znudzisz sebiksem i zostawisz na pastwę losu. Nie narób mu nadziei bezcelowo, bo twoje sumienie może tego żałować w przyszłości.
Zakładam, że po miesiącu, gdy stracisz atencję, przestaniesz tu pisać.
Czas pokaże.