Tak, to jedna z rzeczy, których nie lubię! Lubię nosić koszulki i szorty! Ale zimowe ubrania są fajne, kiedy już się do nich przyzwyczaję! Poza tym zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! :)
Zastanawia mnie kiedy się znudzisz sebiksem i zostawisz na pastwę losu. Nie narób mu nadziei bezcelowo, bo twoje sumienie może tego żałować w przyszłości.
Zakładam, że po miesiącu, gdy stracisz atencję, przestaniesz tu pisać.
Czas pokaże.