d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1141516171843Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 17 2025 03:31pm
Now it will be getting colder and we will have to dress warmer.


Tak, to jedna z rzeczy, których nie lubię! Lubię nosić koszulki i szorty! Ale zimowe ubrania są fajne, kiedy już się do nich przyzwyczaję! Poza tym zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! :)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 17 2025 03:44pm
Tak, to jedna z rzeczy, których nie lubię! Lubię nosić koszulki i szorty! Ale zimowe ubrania są fajne, kiedy już się do nich przyzwyczaję! Poza tym zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! :)


Zastanawia mnie kiedy się znudzisz sebiksem i zostawisz na pastwę losu. Nie narób mu nadziei bezcelowo, bo twoje sumienie może tego żałować w przyszłości.
Zakładam, że po miesiącu, gdy stracisz atencję, przestaniesz tu pisać.
Czas pokaże.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 17 2025 03:51pm
I wonder when you'll get bored with Sebiks and leave him to his fate. Don't get his hopes up pointlessly, because your conscience might regret it in the future.
I assume that after a month, when you've lost attention, you'll stop writing here.
Time will tell.


Dlaczego myślisz tak negatywnie? Chcę, żebyś wiedział, że moje uczucia wobec cbx1992 są naprawdę szczere! Nie mam zamiaru budzić w nim bezsensownych nadziei! Naprawdę nie mogę się doczekać każdego posta, który od niego otrzymam! Nawet gdy jestem kompletnie wyczerpana i gotowa do snu, staram się nie zasypiać, aż się obudzi, żeby móc coś do niego powiedzieć! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 17 2025 04:06pm
Tak, to jedna z rzeczy, których nie lubię! Lubię nosić koszulki i szorty! Ale zimowe ubrania są fajne, kiedy już się do nich przyzwyczaję! Poza tym zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! :)


Ja ogólnie lubię jak jest ciepło, raczej nie przepadam za jesienią.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 17 2025 04:18pm
I generally like it when it's warm, I don't really like autumn.


Ja też wolę ciepłą pogodę! Jedyne, co naprawdę lubię w jesieni, to to, że nie jest ani bardzo gorąco, ani bardzo zimno! Latem w Teksasie robi się naprawdę gorąco! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 17 2025 04:19pm
Ja też wolę ciepłą pogodę! Jedyne, co naprawdę lubię w jesieni, to to, że nie jest ani bardzo gorąco, ani bardzo zimno! Latem w Teksasie robi się naprawdę gorąco! :)


U nas jesienią jest zimno raczej...
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 17 2025 04:24pm
It's rather cold here in autumn...


Ooo, na pewno! Założę się, że zimy tam są mroźne, prawda? Mam przyjaciela, który mieszka w Szwecji i wiem, że zimy tam są naprawdę zimne! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 17 2025 04:30pm
Ooo, na pewno! Założę się, że zimy tam są mroźne, prawda? Mam przyjaciela, który mieszka w Szwecji i wiem, że zimy tam są naprawdę zimne! :)


Tak, trzeba się ciepło ubierać, szalik, rękawiczki, kalesony - to musi być jak przypiździ.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 17 2025 06:49pm
Yes, you need to dress warmly, scarf, gloves, long johns - it has to be like hell.


Ooo, na pewno! Wiele lat temu miałem dziewczynę, która mieszkała w Rosji i pokazała mi kilka zdjęć z tego miejsca. Była zima! Wszyscy byli ubrani w ciepłe ubrania! :)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 17 2025 06:53pm
Nie słuchaj tego, co mówią hejterzy! Kocham cię, mój słodki chłopaku! :love:

This post was edited by wraps on Oct 17 2025 06:55pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171843Next
Add Reply New Topic New Poll