Baldurs Gate 2. Jedną z lepszych gierek, w jakie grałem. No i heroes też spoko, tylko ja grałem w czwórkę, słyszałem, że trójka jest najlepsza.
Trojka jwst w chuj lepsza a baldursy 2 mam na telefonie nawet wlasnie zainstalowane ale przeszedlem to z 300 razy juz