d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > ściągam Gierke
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,056
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Oct 16 2025 09:48am
https://i.imgur.com/dOJGHps.png

10.30zł dałem :mellow: a probowalem pirata to sie nie da i straciłem tylko transfer na fonie


Chcesz pirata? proszę bardzo



Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 05:21pm
Chcesz pirata? proszę bardzo

https://www.youtube.com/watch?v=Zlw8qVbi8xs


Ten kawałek jest taki sobie.
Member
Posts: 1,919
Joined: Sep 9 2012
Gold: 2,768.00
Oct 18 2025 12:30am
Giereczka wporzo
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 18 2025 05:15am
I jak gierka? Kuszą mnie te warhammery na tych promkach steamowych...
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 10:06pm
I jak gierka? Kuszą mnie te warhammery na tych promkach steamowych...


Jestem jedyny w tych czasach, który nie ma steama?
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll