d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1111213141543Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 11:19pm
Myślę o Tobie, kochanie! Kocham Cię i tęsknię za Tobą! :wub:

:love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 05:52am
Wygląda na to, że uznał cię za swojego właściciela! To świetnie! B)


No tak mi się wydaje.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 16 2025 06:13am
Myślę o Tobie, kochanie! Kocham Cię i tęsknię za Tobą! :wub:

^cbx1992 :love:


komputer juz w domu :) czekam na Ciebie i nowe gry :P
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 16 2025 10:25am
the computer is already at home,:)I'm waiting for you and new games:P


Dobry wieczór, kochanie! Jestem teraz bardzo chora, ale kocham cię i tęsknię za tobą! Mam nadzieję, że podoba ci się nowy komputer, kochanie! Dzisiaj prawdopodobnie nie będę tu zbyt często zaglądać, ponieważ czuję się okropnie! Myślę, że nawet wezmę dzień wolnego od walki z bananami! Wzięłam paracetamol i mam nadzieję, że to pomoże na gorączkę! Wiedz tylko, że kocham cię i tęsknię za tobą, kochanie! :wub: :hug:



Well, that's what it seems to me.


Cześć Tomek! Wziąłem całą masę lekarstw! Mam nadzieję, że dzięki temu poczuję się lepiej! Zamierzasz dziś spróbować osiągnąć 70 000? :)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 16 2025 10:30am
Dobry wieczór, kochanie! Jestem teraz bardzo chora, ale kocham cię i tęsknię za tobą! Mam nadzieję, że podoba ci się nowy komputer, kochanie! Dzisiaj prawdopodobnie nie będę tu zbyt często zaglądać, ponieważ czuję się okropnie! Myślę, że nawet wezmę dzień wolnego od walki z bananami! Wzięłam paracetamol i mam nadzieję, że to pomoże na gorączkę! Wiedz tylko, że kocham cię i tęsknię za tobą, kochanie! :wub: :hug:

https://i.imgur.com/O70Qs6C.png



Cześć Tomek! Wziąłem całą masę lekarstw! Mam nadzieję, że dzięki temu poczuję się lepiej! Zamierzasz dziś spróbować osiągnąć 70 000? :)


ojej biedactwo moje :( zaopiekowałbym się Tobą :cry: mam nadzieje że leki pomogą i szybko dojdziesz do siebie! Kocham Cię! :love:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 16 2025 10:46am
Oh my poor thing,:(I would take care of you.:cry:I hope the medication helps and you recover quickly! I love you!:love:


Dziękuję, kochanie! Chciałabym, żebyś tu był ze mną i mogliśmy się przytulić! Zwolniłam się z jutrzejszej zmiany w pracy, więc mam nadzieję, że ktoś ją przejmie i ja też będę miała jutro wolne! Chyba po prostu będę leżeć w łóżku przez cały dzień i dużo spać! Kocham cię, kochanie! :wub: :love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 10:50am
Dobry wieczór, kochanie! Jestem teraz bardzo chora, ale kocham cię i tęsknię za tobą! Mam nadzieję, że podoba ci się nowy komputer, kochanie! Dzisiaj prawdopodobnie nie będę tu zbyt często zaglądać, ponieważ czuję się okropnie! Myślę, że nawet wezmę dzień wolnego od walki z bananami! Wzięłam paracetamol i mam nadzieję, że to pomoże na gorączkę! Wiedz tylko, że kocham cię i tęsknię za tobą, kochanie! :wub: :hug:

https://i.imgur.com/O70Qs6C.png



Cześć Tomek! Wziąłem całą masę lekarstw! Mam nadzieję, że dzięki temu poczuję się lepiej! Zamierzasz dziś spróbować osiągnąć 70 000? :)


Niee, dzisiaj mi się to nie uda :+) to kwestia kilku dni.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 16 2025 05:24pm
No, I won't be able to do it today :+) it's a matter of a few days.


To zrozumiałe! Sam dzisiaj prawie nic nie opublikowałem! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 05:46pm
To zrozumiałe! Sam dzisiaj prawie nic nie opublikowałem! :)


Takie dni jak wtedy, co wbiłem 300 postów raczej rzadko się zdarzają, zazwyczaj wbijam od 30 do 50 postów dziennie.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 16 2025 06:03pm
Days like that, when I posted 300 posts, are rather rare, I usually post between 30 and 50 posts a day.


Tak, rozumiem to! Kiedy kilka miesięcy temu wróciłem do d2jsp, publikowałem około 200 postów dziennie! Ale teraz, z powodu wojny bananowej i innych spraw, publikuję znacznie mniej! Teraz muszę strategicznie planować swoje posty! :lol:
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141543Next
Add Reply New Topic New Poll