Dobry wieczór, kochanie! Jestem teraz bardzo chora, ale kocham cię i tęsknię za tobą! Mam nadzieję, że podoba ci się nowy komputer, kochanie! Dzisiaj prawdopodobnie nie będę tu zbyt często zaglądać, ponieważ czuję się okropnie! Myślę, że nawet wezmę dzień wolnego od walki z bananami! Wzięłam paracetamol i mam nadzieję, że to pomoże na gorączkę! Wiedz tylko, że kocham cię i tęsknię za tobą, kochanie! :wub: :hug:
https://i.imgur.com/O70Qs6C.pngCześć Tomek! Wziąłem całą masę lekarstw! Mam nadzieję, że dzięki temu poczuję się lepiej! Zamierzasz dziś spróbować osiągnąć 70 000? :)