d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev191011121343Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 11:15am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 11:16am
W lutym skończy trzy lata! :)

Nacho ma już prawie 3 miesiące! :D


Pewnie cały czas chce się bawić :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 11:18am
He probably wants to play all the time :+)


O tak! Muszę bawić się z Taco co najmniej dwa razy dziennie, żeby nie stał się maniakiem! :lol:

Czy masz jakieś zwierzęta domowe? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 11:19am
O tak! Muszę bawić się z Taco co najmniej dwa razy dziennie, żeby nie stał się maniakiem! :lol:

Czy masz jakieś zwierzęta domowe? :)


Mam kotkę co wabi się Ruda :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 11:21am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 11:22am
Aww, Ruda to urocze imię! Ja też kocham koty! :)


To jest przybłęda, przyszła do mnie rok temu i siedzi cały czas na podwórku i ją dokarmiam. Lubi polować na myszy, ptaki i jaszczurki.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 15 2025 12:41pm
Przykro mi, że musiałeś przez to przejść! Cieszę się, że czujesz się już lepiej! :)


co moje Kochanie robi? B)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 12:52pm
She's a stray. She came to me a year ago and spends her time in the yard, and I feed her. She likes to hunt mice, birds, and lizards.


To urocze! Czy ona lubi wchodzić do środka? :)

what is my honey doing?B)


Cześć kochanie! Znowu zasnęłam i właśnie się obudziłam! :blush:

Jak się masz? :love:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 15 2025 12:53pm
To urocze! Czy ona lubi wchodzić do środka? :)



Cześć kochanie! Znowu zasnęłam i właśnie się obudziłam! :blush:

Jak się masz? :love:


która jest u Ciebie godzina? u mnie dobrze...chociaż wypiłem dziś chyba za dużo redbulla i będę miał problem zasnąć. śpij dalej nie przeszkadzam :wub: :blush:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 01:00pm
What time is it where you are? I'm fine... although I think I drank too much Red Bull today and will have trouble falling asleep. Go back to sleep, I'm not disturbing you.:wub: :blush:


Nigdy nie przeszkadzasz mi, kochanie! Rozmowa z tobą to najważniejszy moment mojego dnia! :wub:

Czy masz jakieś lekarstwo, które pomoże ci zasnąć? Tutaj jest już 14:00! :)

2pm
Go Back To Polska Topic List
Prev191011121343Next
Add Reply New Topic New Poll