d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev18910111243Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 09:16am
Co ci zapisali? Slyszalem ze permaglabina jest spoko
Pobiles kogos podczas psychozy czy co? Nie wiem jak inaczej sad moglby miec cos do gadania


Zniszczyłem komuś auto. I mnie zamknęli na 2 lata i po wyjściu musiałem odbyć terapię i muszę chodzić do lekarza po leki. Mam zapisany kwetaplex i depakine.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 09:44am
I was totally detached from reality.


Przykro mi, że musiałeś przez to przejść! Cieszę się, że czujesz się już lepiej! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 09:46am
Przykro mi, że musiałeś przez to przejść! Cieszę się, że czujesz się już lepiej! :)


Życie jest jedną wielką próbą. I po życiu następuje kolejne życie, ciężko się wyrwać z tej reinkarnacji.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 10:06am
Life is one great trial. And life after life follows another; it's hard to break free from this reincarnation.


Masz całkowitą rację, że życie jest wielką próbą, ale próby czynią nas silniejszymi! B)
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 15 2025 10:08am
Zniszczyłem komuś auto. I mnie zamknęli na 2 lata i po wyjściu musiałem odbyć terapię i muszę chodzić do lekarza po leki. Mam zapisany kwetaplex i depakine.


Srogie grzyby;/ ale tez mialem krzywe jazdy na delirium i dobrze ze nikomu krzywdy nie zrobilem zadnej
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 10:40am
Masz całkowitą rację, że życie jest wielką próbą, ale próby czynią nas silniejszymi! B)


Otóż to.
Srogie grzyby;/ ale tez mialem krzywe jazdy na delirium i dobrze ze nikomu krzywdy nie zrobilem zadnej


Za dużo na temacie leciałem.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 11:05am
That's it.


I've been going on too much about this topic.


Widziałeś tego małego szczeniaka, którym się opiekuję? Chyba go zatrzymam! :wub:

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 11:06am
Widziałeś tego małego szczeniaka, którym się opiekuję? Chyba go zatrzymam! :wub:

https://i.imgur.com/RFOSvaJ.jpeg


Ale słodziak <3
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 11:10am
What a cutie<3


Tak, bardzo chcę ją zatrzymać! Jeśli ją zatrzymam, będzie miała na imię Nacho! B)

To mój pierwszy pies, Taco! :)



Więc będą to Taco i Nacho! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 11:12am
Tak, bardzo chcę ją zatrzymać! Jeśli ją zatrzymam, będzie miała na imię Nacho! B)

To mój pierwszy pies, Taco! :)

https://i.imgur.com/0PinVqO.jpeg

Więc będą to Taco i Nacho! :D


W jakim wieku jest Taco? :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev18910111243Next
Add Reply New Topic New Poll