d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1789101143Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 08:45am
Ty też bierzesz lekarstwa, Tomek? :)


Co jakiś czas muszę do lekarza iść po nową receptę, ale ja wypierdalam te leki, biorę raz na miesiąc, żeby mieć bombę.

This post was edited by fafnirek on Oct 15 2025 08:46am
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 08:48am
Every now and then I have to go to the doctor for a new prescription, but I'm giving up on these medications. I take them once a month for a boost.


Och, dobrze. Chyba już mi to kiedyś mówiłeś! Tak, ja też nie przepadam za braniem leków, ale muszę! Jeśli ich nie biorę, mam straszne nerwy! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 08:51am
Och, dobrze. Chyba już mi to kiedyś mówiłeś! Tak, ja też nie przepadam za braniem leków, ale muszę! Jeśli ich nie biorę, mam straszne nerwy! :(


Ja tych leków nie muszę wcale brać tak naprawdę, ale do lekarza muszę się stawiać, bo mi sąd nakazuje. I tak jeszcze przez rok chyba.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 08:55am
I don't actually have to take these medications, but I have to see a doctor because the court orders me to. And I think I'll be doing that for another year.


Och, to zrozumiałe! Czy ty też zmagasz się z problemami psychicznymi, tak jak ja? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 08:56am
Och, to zrozumiałe! Czy ty też zmagasz się z problemami psychicznymi, tak jak ja? :)


Miałem psychozę ponarkotykową.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 08:57am
I had drug psychosis.


Moja siostra miała to samo! Wiem, że to może być dość trudne! Przykro mi, że musiałaś przez to przejść! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 09:02am
Moja siostra miała to samo! Wiem, że to może być dość trudne! Przykro mi, że musiałaś przez to przejść! :(


No pierwszy pobyt w szpitalu był najgorszy.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 09:05am
Well, the first hospital stay was the worst.


Co się wydarzyło podczas pierwszego pobytu w szpitalu? Jeśli mogę zapytać! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 09:13am
Co się wydarzyło podczas pierwszego pobytu w szpitalu? Jeśli mogę zapytać! :)


Byłem totalnie odklejony od rzeczywistości.
Member
Posts: 2,338
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 15 2025 09:14am
Co jakiś czas muszę do lekarza iść po nową receptę, ale ja wypierdalam te leki, biorę raz na miesiąc, żeby mieć bombę.


Co ci zapisali? Slyszalem ze permaglabina jest spoko
Pobiles kogos podczas psychozy czy co? Nie wiem jak inaczej sad moglby miec cos do gadania
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101143Next
Add Reply New Topic New Poll