Och, dobrze. Chyba już mi to kiedyś mówiłeś! Tak, ja też nie przepadam za braniem leków, ale muszę! Jeśli ich nie biorę, mam straszne nerwy! :(
Ja tych leków nie muszę wcale brać tak naprawdę, ale do lekarza muszę się stawiać, bo mi sąd nakazuje. I tak jeszcze przez rok chyba.