d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nowe Auto
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 15 2025 05:15am
Czy kupiles kiedys NOWE auto z salonu czy tylko uzywane graty po niemcu?
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 15 2025 05:22am
Mój chyba faktycznie był po niemcu, ale nie taki znowu grat
Member
Posts: 11,269
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 15 2025 05:29am
Nie kupiłem. W ASO ale 7 letnie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 06:04am
Miałem auto po babci.
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 15 2025 07:01am
Nie kupiłem. W ASO ale 7 letnie.


Hahahahahaha
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 15 2025 07:28am
Ja to różnie B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 07:32am
Ja to różnie B)


Czym aktualnie jeździsz Kondziu? B)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 15 2025 08:23am
BMW z niemieckiego aso po niemcu, ale w miarę nowe i stan igła.

E: a Niemiec płakał jak sprzedawał.
Member
Posts: 172
Joined: Oct 10 2025
Gold: 3,349.00
Oct 15 2025 08:44am
Aktualnie planuje nowego Chinczyka :)
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Oct 15 2025 10:58am
kupilem nowa toyote w 20r i przez 3 lata nic nie stracila na wartosci, natomiast miesiac po zakonczeniu gwarancji zjebala sie na kwote 10000zł, ogolnie nie polecam lidera niezawodnosci
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll