☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> .cbx1992 + .wraps <3
Prev
1
5
6
7
8
9
43
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3370
Replies: 420
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#61
Oct 14 2025 12:09pm
Quote (
wraps @ Oct 14 2025 08:01pm
)
Możesz mieć rację! Nigdy nie miałem 50%, ale zakładam, że 50% oznacza utratę praw do obrazów, ponieważ przy 50% tracisz swój podpis i awatar! Mam znajomego, który ma 30% i nie może publikować filmów! Więc możesz mieć rację! Nie jestem tego w stu procentach pewien! :)
Ja najwięcej miałem 60%
PsychoticGore
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold
:
0.75
Warn: 20%
#62
Oct 14 2025 12:18pm
Quote (
cbx1992 @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 14 2025 01:07pm</font></font>
)
you can't leave Cannibal Girl... she's our girl:angel:but I'm glad you'd be able to do it:love:
Och, nie zamierzam opuszczać Cannibal Girl! Tylko mówię, że jesteś ważniejsza!
Quote (
fafnirek @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 14 2025 01:09pm</font></font>
)
I had the most 60%:cry:
Gdybym miał sześćdziesiąt procent, pewnie zacząłbym od nowa, lol! Ten 15-minutowy timer przeciwpowodziowy uniemożliwiłby publikowanie postów!
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#63
Oct 14 2025 12:24pm
Quote (
wraps @ Oct 14 2025 08:18pm
)
Och, nie zamierzam opuszczać Cannibal Girl! Tylko mówię, że jesteś ważniejsza! :wub:
Gdybym miał sześćdziesiąt procent, pewnie zacząłbym od nowa, lol! Ten 15-minutowy timer przeciwpowodziowy uniemożliwiłby publikowanie postów! :lol:
miałeś już kiedyś chłopaka Kochanie?
PsychoticGore
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold
:
0.75
Warn: 20%
#64
Oct 14 2025 12:26pm
Quote (
cbx1992 @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 14 2025 01:24pm</font></font>
)
Have you ever had a boyfriend, honey?B)
Wiedziałam, że to pytanie padnie, lol!
Nie, jesteś moim pierwszym chłopakiem!
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#65
Oct 14 2025 12:28pm
Quote (
wraps @ Oct 14 2025 08:26pm
)
Wiedziałam, że to pytanie padnie, lol! :lol:
Nie, jesteś moim pierwszym chłopakiem! :wub:
ojej to zaszczyt
postaram się być delikatny
z czasem będzie coraz ostrzej
PsychoticGore
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold
:
0.75
Warn: 20%
#66
Oct 14 2025 12:31pm
Quote (
cbx1992 @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 14 2025 01:28pm</font></font>
)
Oh my, it's an honor,:blush:I'll try to be gentle,:angel:it will get more and more intense with time:unsure:
Mam nadzieję, że z czasem będzie coraz bardziej intensywnie! Wolisz delikatnie czy ostro?
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#67
Oct 14 2025 03:22pm
dlaczego odnosze wrazenie ze cbx gada sam ze soba na dwoch kontach
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#68
Oct 14 2025 08:27pm
Quote (
wraps @ Oct 14 2025 08:31pm
)
Mam nadzieję, że z czasem będzie coraz bardziej intensywnie! Wolisz delikatnie czy ostro? :blush:
ja jestem zwyrodnialcem i taki seks lubię
Quote (
enemy_matka_ojciec @ Oct 14 2025 11:22pm
)
dlaczego odnosze wrazenie ze cbx gada sam ze soba na dwoch kontach
PsychoticGore
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold
:
0.75
Warn: 20%
#69
Oct 14 2025 09:06pm
Quote (
enemy_matka_ojciec @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 14 2025 04:22pm</font></font>
)
Why do I get the impression that cbx is talking to itself on two accounts?
Byłaby to fajna sztuczka, ale tak nie jest! To normalne, że jesteś zazdrosny! Nie winię cię za to!
Quote (
cbx1992 @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 14 2025 09:27pm</font></font>
)
I'm a degenerate and I like this kind of sex:about B)
:mellow:
Ja też, kochanie, ja też!
Czy dopiero się budzisz, kochanie?
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#70
Oct 14 2025 09:07pm
Quote (
wraps @ Oct 15 2025 05:06am
)
Byłaby to fajna sztuczka, ale tak nie jest! To normalne, że jesteś zazdrosny! Nie winię cię za to! B)
Ja też, kochanie, ja też! :wub:
Czy dopiero się budzisz, kochanie? :wub:
https://i.imgur.com/4HO6WmS.jpeg
Tak nie dawno wstałem
Mój przystojniak !! masz nowego pieska?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
43
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact