d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev13456743Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 10:46am
Och, bardzo dobrze, kochanie! Już prawie wszystko gotowe! Widziałam, że wiele osób mówi o Borderlands 4, więc na pewno spodoba ci się ta gra! Jestem pewna, że twój tata też będzie zadowolony ze starego komputera! B)

Moje paznokcie nie są zbyt długie, ale jestem pewna, że będziemy tak namiętni, że oboje skończymy z zadrapaniami! :wub:


Borderlands 4 na PC to porażka niestety. wydałem na pc 2000$ a i tak obawiam się że gra będzie się zacinała :D
taki z Ciebie chojrak ? zobaczymy...czas pokaże :) mam nadzieje że mnie nie zdradzisz :(
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 10:52am
Borderlands 4 on PC is a disaster, unfortunately. I spent $2,000 on my PC and I'm still afraid the game will freeze. Are:D
you that brave? We'll see... time will tell.:)I hope you won't betray me.:(


Och, masz Borderlands 4 na komputer? Wydaje mi się, że ludzie, którzy o tym mówili, grali na Xboxie! Mam nadzieję, że nie zawiesi się! Tak, potrafię być całkiem odważna! Dlaczego uważasz, że mogłabym cię zdradzić, kochanie? :cry:
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 11:02am
Och, masz Borderlands 4 na komputer? Wydaje mi się, że ludzie, którzy o tym mówili, grali na Xboxie! Mam nadzieję, że nie zawiesi się! Tak, potrafię być całkiem odważna! Dlaczego uważasz, że mogłabym cię zdradzić, kochanie? :cry:


jesteś bardzo przystojny, mądry i kochany i jesteś Amerykaninem . faceci lecą na takich bardzo szybko ;) napewno wielu się wokół Ciebie kręci i się boję :cry: zobacze... najwyżej zrobię refund :D
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 11:09am
jesteś bardzo przystojny, mądry i kochany i jesteś Amerykaninem . faceci lecą na takich bardzo szybko ;) napewno wielu się wokół Ciebie kręci i się boję :cry: zobacze... najwyżej zrobię refund :D


Moje uczucia wobec ciebie są bardzo szczere, kochanie! :hug: :wub:

Nie martwię się o nikogo z mojego otoczenia! Nie masz się czym martwić, kochanie! Mam oczy tylko dla Ciebie! :love:


Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 11:13am
Moje uczucia wobec ciebie są bardzo szczere, kochanie! :hug: :wub:

Nie martwię się o nikogo z mojego otoczenia! Nie masz się czym martwić, kochanie! Mam oczy tylko dla Ciebie! :love:


https://i.imgur.com/OAjBJeA.jpeg


thats most handsome doggy i ever seen :thumbsup: :blush: my heart melts :cry:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 11:16am
thats the most handsome doggy and ever seen:thumbsup: :blush:my heart melts:cry:


To nasz kochany piesek! Teraz, kiedy o tym pomyślałem, muszę zaktualizować wątek o Taco! Nie pisałem tam od kilku dni! :blush:
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 11:17am
To nasz kochany piesek! Teraz, kiedy o tym pomyślałem, muszę zaktualizować wątek o Taco! Nie pisałem tam od kilku dni! :blush:


wrzuć jakieś fajne zdjęcie i koniecznie zdominuj banany ! :angry: a jak się ma Cannibal Girl? masz już wolne od pracy?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 11:27am
Post a cool photo and be sure to dominate the bananas!:angry:How's Cannibal Girl doing? Are you off work yet?


Och, zrobię to za chwilę! Teraz jesteś dla mnie najważniejszy! Muszę z tobą porozmawiać, póki mogę! Mam cały dzień dla GC! :)

Wojna z bananami przebiega pomyślnie! Nie publikują już tak dużo, a coraz więcej osób wraca do GC! Przegrywają tę wojnę w strasznym stylu! Ale wojna prawdopodobnie potrwa jeszcze jakiś czas, aż wszyscy zostaną zdominowani! B)

Cannibal Girl ma się dobrze! Właśnie przebywa w moim telefonie lol! Nie wracam do pracy aż do piątku! :D
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 11:31am
Och, zrobię to za chwilę! Teraz jesteś dla mnie najważniejszy! Muszę z tobą porozmawiać, póki mogę! Mam cały dzień dla GC! :)

Wojna z bananami przebiega pomyślnie! Nie publikują już tak dużo, a coraz więcej osób wraca do GC! Przegrywają tę wojnę w strasznym stylu! Ale wojna prawdopodobnie potrwa jeszcze jakiś czas, aż wszyscy zostaną zdominowani! B)

Cannibal Girl ma się dobrze! Właśnie przebywa w moim telefonie lol! Nie wracam do pracy aż do piątku! :D


super że masz tyle wolnego i możesz odpoczywać i sobie zarobić trochę $ ^_^ jesteś Słodki :> spytaj się Cannibal Girl co myśli o Naszym Miłosnym wianuszku ?! :blush: :P jestem głodny...zrobisz mi coś na kolację Skarbie? :angel:
Member
Posts: 2,338
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 14 2025 11:35am
czy bedzie forumowy slub? (w diablo 2 ze screenshotami)
https://static.wikia.nocookie.net/tibialatin/images/1/1b/Marriage_1.PNG

kurde jak sie obrazki wkleja

This post was edited by enemy_matka_ojciec on Oct 14 2025 11:36am
Go Back To Polska Topic List
Prev13456743Next
Add Reply New Topic New Poll