d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1174175176177178425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 13 2025 06:36am
Jestem ponobaidku, 30 min żeby się ułożyło i kawka B)

Btw suplementy magnezu bierzecie?
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 13 2025 09:56am
piję drugą właśnie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 13 2025 09:57am
piję drugą właśnie


Ja też piję drugą.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 13 2025 10:00am
Ja też piję drugą.


:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 13 2025 10:01am
:mellow:


Problem? :angel:
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 13 2025 12:15pm
Ja nie wypiłem jednak kawki numer dwa, a po robocie zrobilem 30 minut drzemki ktora okazala sie 60 minutową drzemką B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 13 2025 01:15pm
Będę w domu, to wypiję trzecią, tylko szkoda, że szlugi nie mam do tego.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 13 2025 02:25pm
Szlug się znalazł, zaraz ładuje kawkę :angel:
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 13 2025 05:47pm
Szlug się znalazł, zaraz ładuje kawkę :angel:


też bym załadował :evil:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 13 2025 08:48pm
też bym załadował :evil:


No to kto Ci broni? :+) ja właśnie się przebudziłem, bo jak zwykle jakaś kupa mi się śniła i nie zasnę już chyba. Mam wrażenie, że podczas tych snów przenoszę się do innych wymiarów. Mocowałem się tam z jakimś chłopakiem, turlaliśmy się po pokoju z zabawkami i nie chciał mnie puścić. Aż w końcu wypuścił jakiś pocisk z ręki. Postanowiłem sobie ten sen zapamiętać, mam na to sposób, bo tak, to mi uciekają z głowy. Nawet z nim gadałem i pamiętam mniej więcej rozmowę.
Go Back To Polska Topic List
Prev1174175176177178425Next
Add Reply New Topic New Poll