Piłem kiedyś, dawno temu, jak miałem chyba z 17 lat, wtedy było całkiem dobre, a teraz nie wiem, czy by mi posmakowało.
troche się popsuło ale w monopolowym nie było wyboru. były jeszcze dębowe ale pojebało ich z ceną i prawie 8zł kosztowały gdzie w lidlu wczoraj była promocja 12 dębowych w cenie 6 tzn 30zł. mogłem kupić sobie na zapas ale miałem zbyt wielkiego moralniaka
