d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1173174175176177428Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 12 2025 07:27am
2 here B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 12 2025 07:46am
2 here B)


2 albo 3 tutaj, pogubiłem się B)
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 12 2025 11:30am
2 albo 3 tutaj, pogubiłem się B)


ja nie wytrzymałem i kupiłem 3 specjale... :( piłeś kiedyś? to chyba regionalne piwo
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 12 2025 12:00pm
ja nie wytrzymałem i kupiłem 3 specjale... :( piłeś kiedyś? to chyba regionalne piwo


Piłem kiedyś, dawno temu, jak miałem chyba z 17 lat, wtedy było całkiem dobre, a teraz nie wiem, czy by mi posmakowało.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 12 2025 12:02pm
Piłem kiedyś, dawno temu, jak miałem chyba z 17 lat, wtedy było całkiem dobre, a teraz nie wiem, czy by mi posmakowało.


troche się popsuło ale w monopolowym nie było wyboru. były jeszcze dębowe ale pojebało ich z ceną i prawie 8zł kosztowały gdzie w lidlu wczoraj była promocja 12 dębowych w cenie 6 tzn 30zł. mogłem kupić sobie na zapas ale miałem zbyt wielkiego moralniaka :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 12 2025 12:04pm
troche się popsuło ale w monopolowym nie było wyboru. były jeszcze dębowe ale pojebało ich z ceną i prawie 8zł kosztowały gdzie w lidlu wczoraj była promocja 12 dębowych w cenie 6 tzn 30zł. mogłem kupić sobie na zapas ale miałem zbyt wielkiego moralniaka :D


Mi się nie podoba to, że lecę na temacie, dopiero drugi dzień odpoczywam, a chciałbym chociaż z 2 miesiące detoksu.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 12 2025 12:08pm
Mi się nie podoba to, że lecę na temacie, dopiero drugi dzień odpoczywam, a chciałbym chociaż z 2 miesiące detoksu.


mi się chce tematu dopiero jak jestem dobrze pijany ale nie chce mi się nigdzie ruszać wtedy i pózniej przechodzi ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 12 2025 12:14pm
mi się chce tematu dopiero jak jestem dobrze pijany ale nie chce mi się nigdzie ruszać wtedy i pózniej przechodzi ;)


Ja poleciałem teraz rekordowo, w tym roku jeszcze tak nie miałem.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 13 2025 02:39am
Właśnie pierwsza B)
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 13 2025 02:45am
jedna już wypita
Go Back To Polska Topic List
Prev1173174175176177428Next
Add Reply New Topic New Poll