uuu narkotyki to zuoooo B)
Zdecydowanie, teraz będę z 2 miechy od tego odpoczywał, ja tak mam. Definitywnie chciałbym to zakończyć, bo kreski nie dają mi takiej frajdy jak kiedyś, ale nie mam dostatecznie na to siły i wracam zawsze po kilku miesiącach i ładuje te gówno przez kilka dni. To już lepiej było chyba jarać zioło, ale do tego nie ma chuja, że wrócę.