d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev1202122232425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 11:10am
Jestem w tej samej sytuacji, lol! Wszystkie podatki zapłaciłem kartą kredytową, więc będę je spłacał przez kilka następnych miesięcy! :(

Mam nadzieję, że szybko spłacisz dług! Jak zimno jest teraz w Twojej części Polski? :)


Ja pod koniec miesiąca oddam wszystko, więc nie jest tak źle. Tylko mnie denerwuje to, że tak nierozsądnie żyję, że muszę być komuś coś dłużny. Dawno nie miałem takiego miesiąca, że się pozapożyczałem wszędzie gdzie się da. U mnie jest aktualnie z 14 stopni chyba. Może trochę mniej, nie sprawdzałem temperatury.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 11:15am
I'll pay it all back by the end of the month, so it's not so bad. It just annoys me that I'm living so foolishly, that I have to owe someone something. It's been a while since I've had a month like this where I borrowed money everywhere I could. It's about 14 degrees Celsius here right now, I think. Maybe a little colder; I haven't checked the temperature.


Tutaj jest 28 stopni Celsjusza! Myślałem, że tam będzie znacznie chłodniej! To całkiem przyjemna temperatura! :)

Trudne chwile zdarzają się każdemu! Nie oznacza to koniecznie, że żyjesz nierozsądnie! Dobrze jest jednak oszczędzać jak najwięcej pieniędzy! Ale oszczędzanie pieniędzy też może być trudne! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 11:17am
Tutaj jest 28 stopni Celsjusza! Myślałem, że tam będzie znacznie chłodniej! To całkiem przyjemna temperatura! :)

Trudne chwile zdarzają się każdemu! Nie oznacza to koniecznie, że żyjesz nierozsądnie! Dobrze jest jednak oszczędzać jak najwięcej pieniędzy! Ale oszczędzanie pieniędzy też może być trudne! :)


To cieplutko masz :+) no żyję aktualnie pod kreską i nawet na szlugi nie mam (papierosy).
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 11:25am
It's nice and warm here :+) Well, I'm currently living on a shoestring and I can't even afford cigarettes.


Tak, to zdecydowanie utrudnia oszczędzanie pieniędzy! Przykro mi, że masz takie trudności! Ja obecnie żyję w podobny sposób, ponieważ trudno mi jest pracować! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 11:34am
Tak, to zdecydowanie utrudnia oszczędzanie pieniędzy! Przykro mi, że masz takie trudności! Ja obecnie żyję w podobny sposób, ponieważ trudno mi jest pracować! :(


Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, tak się u nas mówi :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 12:43pm
Every evil has a silver lining, that's what we say :+)


To zdecydowanie dobre powiedzenie! Ja też w to wierzę! B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 12:44pm
To zdecydowanie dobre powiedzenie! Ja też w to wierzę! B)


Położę się chyba dzisiaj wcześniej spać, muszę się też ogolić, ale nigdy do tego większej wagi nie przywiązuję i chodzę jak taka małpa nieogolona.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 01:36pm
I think I'll go to bed early today, I also need to shave, but I never attach much importance to it and I walk around like an unshaven monkey.


W dni wolne od pracy robię to samo! Nie golę się, dopóki nie muszę wrócić do pracy! :lol:

Cały czas tęsknię za moim chłopakiem! Tęsknię za nim jak szalona! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 01:50pm
W dni wolne od pracy robię to samo! Nie golę się, dopóki nie muszę wrócić do pracy! :lol:

Cały czas tęsknię za moim chłopakiem! Tęsknię za nim jak szalona! :(


No, ale ja się golę średnio co 2-3 tygodnie, jak już ten zarost mi naprawdę przeszkadzać zaczyna. Nie jestem przyzwyczajony do częstego golenia się. Jeszcze teraz muszę jechać jednorazówkami, bo pogoniłem swoją maszynkę elektryczną, gdyż potrzebowałem pieniędzy :cry:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 02:08pm
Well, I shave on average every 2-3 weeks, once the stubble really starts bothering me. I'm not used to shaving often. I still have to go with disposables now, because I sold my electric razor because I needed the money.:cry:


Masz szczęście! Ja muszę golić się co drugi dzień, bo inaczej to się robi nie do ogarnięcia! W dni wolne po prostu pozwalam, żeby to się robiło nie do ogarnięcia! :lol:
Go Back To Polska Topic List
Prev1202122232425Next
Add Reply New Topic New Poll