Jestem w tej samej sytuacji, lol! Wszystkie podatki zapłaciłem kartą kredytową, więc będę je spłacał przez kilka następnych miesięcy! :(
Mam nadzieję, że szybko spłacisz dług! Jak zimno jest teraz w Twojej części Polski? :)
Ja pod koniec miesiąca oddam wszystko, więc nie jest tak źle. Tylko mnie denerwuje to, że tak nierozsądnie żyję, że muszę być komuś coś dłużny. Dawno nie miałem takiego miesiąca, że się pozapożyczałem wszędzie gdzie się da. U mnie jest aktualnie z 14 stopni chyba. Może trochę mniej, nie sprawdzałem temperatury.