d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev1192021222325Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,655
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 11 2025 09:05am
Co tam, pany?


lubię placki B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 09:08am
lubię placki B)


Johny Bravo tak chyba mówił.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 10:04am
Dobry wieczór, Tomek! :)


Cześć, Jay! Jak się masz?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 10:06am
Hi Jay! How are you?


Jak na razie idzie całkiem nieźle! Właśnie się obudziłem! :)

A jak u ciebie? :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 10:09am
Jak na razie idzie całkiem nieźle! Właśnie się obudziłem! :)

A jak u ciebie? :D


A miałem jechać do miasta do kolegi, posiedzieć trochę u niego, ale mieszkam na wiosce i mam utrudnione połączenia autobusowe i postanowiłem się z nim zobaczyć w poniedziałek dopiero, jak będę mógł się normalnie busem przedostać. Mogę niby rowerem na pętlę jechać, ale mi się nie chcę za bardzo, trochę zimno jest zresztą. Poza tym dzisiaj kolega sąsiad oddał mi pieniądze, z czego jestem zadowolony.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 10:20am
I was supposed to go to a friend's house in the city and spend some time with him, but I live in a village and have limited bus connections, so I decided to see him on Monday, only after I could get there normally. I could bike to the loop, but I don't really feel like it; it's a bit cold anyway. Besides, my neighbor gave me my money back today, which I'm happy about.


To zrozumiałe! Dobrze, że odzyskałeś pieniądze! :)

Zamierzasz teraz po prostu zostać w domu? :)

Dzisiaj muszę iść do pracy! Pracuję dzisiaj i jutro, a potem mam cztery dni wolnego! :D
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 10:34am
Dobry wieczór, przystojniaku! :wub:

. :love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 11:01am
To zrozumiałe! Dobrze, że odzyskałeś pieniądze! :)

Zamierzasz teraz po prostu zostać w domu? :)

Dzisiaj muszę iść do pracy! Pracuję dzisiaj i jutro, a potem mam cztery dni wolnego! :D


Tak, nie opłaca mi się nigdzie jeździć. W ogóle narobiłem sobie trochę długów w tym miesiącu i teraz muszę to oddać wszystko :cry:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 11:07am
Yeah, it's not worth it for me to drive anywhere. I actually racked up quite a bit of debt this month, and now I have to pay it all back.:cry:


Jestem w tej samej sytuacji, lol! Wszystkie podatki zapłaciłem kartą kredytową, więc będę je spłacał przez kilka następnych miesięcy! :(

Mam nadzieję, że szybko spłacisz dług! Jak zimno jest teraz w Twojej części Polski? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1192021222325Next
Add Reply New Topic New Poll