Unfortunately, I don't lead a healthy lifestyle, so for breakfast I'll have coffee, a cigarette, and vanilla ice cream... I love vanilla ice cream!:love:But for dinner, I make homemade chicken nuggets and fries:P. I've never had jalapeño sausage. Is it spicy? Meatballs, mmm,:)I love good food.B)
Ja też nie prowadzę najzdrowszego trybu życia! Uwielbiam lody, wszystkie rodzaje! Powinnam unikać węglowodanów, ale po prostu nie potrafię się powstrzymać! Jestem też na granicy cukrzycy! Staram się jednak poprawić swoje nawyki! Tak, kiełbasa jalapeno jest trochę ostra! Ale nie za bardzo! Tak, lubię robić szwedzkie klopsiki, ponieważ wystarczają mi na kilka dni i są łatwe w przygotowaniu! Jestem niezłą kucharką, ale z powodu chronicznego zmęczenia trudno mi wstać i zrobić wiele rzeczy! Ja też uwielbiam dobre jedzenie!